O nas

MARTA SIEMIŃSKA : pomysłodawca i twórca autorskich warsztatów i własności intelektualnej warsztatów, twórca marki Anatomia dla Dzieci KOSTEK. Właściciel firmy. Od 2017 roku przeprowadza z dziećmi warsztaty z Anatomii.

w 2020 roku ukończyła Wyższą Szkołę Rehabilitacji (WSR) uzyskując tytuł magistra Fizjoterapii (w tym licencjat).

w 2015 roku ukończyła wielomiesięczne szkolenie zawodowe jako Masażystka, otrzymując uprawnienia do masaży leczniczych i odnowy biologicznej.

w 2008 roku ukończyła Wyższą Szkołę Handlu i Prawa im. R.Łazarskiego w Warszawie (WSHiP- dziś Uczelnia Łazarskiego) zdobywając tytuł magistra Ekonomii ze specjalności Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych.

Na co dzień ma 2prace, łączy ze sobą zawód ekonomisty – rozlicza i nadzoruje projekty inwestycyjne oraz jako fizjoterapeuta pomaga  dzieciakom i dorosłym wrócić do sprawności fizycznej po przebytych urazach czy operacjach.

Swoje doświadczenie fizjoterapeutyczne zdobywała w szpitalach i ośrodkach rehabilitacji m.in. Carolina Medical Center, Centrum Medycyny Sportowej Wawelska, Szpital Ortopedyczny im. Grucy w Otwocku, Hospicjum Onkologicznym. Pracowała w DPS na 1 linii w czasie pandemii.

Stara się być zawsze uśmiechnięta.  Ma świetne podejście do dzieci.  W pracy z ludźmi nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Uważa, że podstawą wszystkiego jest komunikacja

Prywatnie żona Maćka i mama Różyczki- która była inspiracją do stworzenia warsztatów dedykowanym maluchom  🙂

 

IGOR PŁUKARSKI :

w 2021 roku ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji (WSR) uzyskując tytuł magistra Fizjoterapii (w tym licencjat). Praktykował m.in w Carolina Medical Center, czy Centrum Rehabilitacyjno-Sportowym Rehabilium.

w 2015 roku ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. uzyskując tytuł magistra wychowania fizycznego, pedagog.  Jego  specjalizacje to: piłka nożna, taniec towarzyski i kulturystyka.

Wychowanek m.in. Olimpii i Polonii Warszawa, piłkarz, były sędzia piłki nożnej.

Tancerz międzynarodowej klasy tanecznej S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych (wielokrotnie reprezentował Polskę na turniejach międzynarodowych). W latach ok.2013-214 znalazł się na liście 25 najlepszych tancerzy w Europie.

Prowadzi Szkołę Tańca VARSOVIA.

Na co dzień pracuje m.in. w przedszkolach prowadząc zajęcia m.in rytmiczno taneczne (dba o prawidłowy rozwój psycho-ruchowy dzieci), oraz szkołach podstawowych. Prowadzi zajęcia grupowe z dorosłymi w Ośrodkach Sportu i Rekreacji. Wulkan energii, zawsze uśmiechnięty – dzieci i dorośli go uwielbiają.

Prywatnie: brat Marty

MACIEJ SIEMIŃSKI:

W Anatomii dla Dzieci KOSTEK zajmuje się w większości stroną finansową, prowadzi warsztaty z Anatomii przeważnie na piknikach i eventach.

w 2021 roku ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji (WSR) uzyskując tytuł magistra Fizjoterapii (w tym licencjat). Praktykował m.in.  Wojskowym Instytucie Medycznym na ul. Szaserów w Warszawie.

w 2009 roku ukończył The Polish Open University uzyskując tytuł magistra e-Biznesu.

Były sędzia piłki nożnej. Prywatnie tata Różyczki i mąż Marty. Mistrz zabawy lalkami, klockami i samochodami. Oaza spokoju.